Фото

Луцьк 21 листопада 2017

21 листопада SEMINARIUM привіз свої кейси енергоефективних технологій у Луцьк. З досвіду попередніх конференцій завбачливо поставили в залі 120 стільців – і не помилились! Ми представили лучанам такі технології: – HÖRMANN – двері та ворота з відмінною теплоізоляцією для побутових та промислових об’єктів; – КТБ-ГРУП – алюмінієві віконно-дверні конструкції; світлопрозорі та вентильовані фасадні системи; – … Продовжувати читання Луцьк 21 листопада 2017

0 comments

Рівне 23.11.2017

23 листопада 2017 року SEMINARIUM побував з конференцією з енергоефективних технологій у Рівному. Затишний конференц-зал ТРЦ Manhattan був повний! Свої технології рівненським фахівцям архітектурно-будівельної галузі представили компанії HÖRMANN – двері та ворота з відмінною теплоізоляцією для побутових та промислових об’єктів); “КТБ-ГРУП” – алюмінієві віконно-дверні конструкції; світлопрозорі та вентильовані фасадні системи; MANEZH – комплексні системи сонцезахисту; … Продовжувати читання Рівне 23.11.2017

0 comments

КИЇВ 22 лютого БУДІВЕЛЬНО – АРХІТЕКТУРНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АРХІТЕКТУРА ТА ВИКЛИКИ СУЧАСНОСТІ» СПІКЕРИ З ЄВРОПИ ТА УКРАЇНИ

БУДІВЕЛЬНО – АРХІТЕКТУРНА КОНФЕРЕНЦІЯ«АРХІТЕКТУРА ТА ВИКЛИКИ СУЧАСНОСТІ»СПІКЕРИ З ЄВРОПИ ТА УКРАЇНИКИЇВ 22 лютогоЗАПРОШУЮТЬСЯ: архітектори, проектувальники, будівельники«Будинок Архітектора» вул. Бориса Грінченка, 7Концертний зал, 1-й поверхДОПОВІДАЧІ: НСАУ – архітектурні конкурси ФДМ Груп – вентильовані фасади, HPL панелі ECOTHERM – теплоізоляція ES-SYSTEM – зовнішнє освітленняКава-пауза ARCHIMATIKA – сучасна архітектура FAKRO – мансардні вікна HL HUTTERER & LECHNER GmbH … Продовжувати читання КИЇВ 22 лютого БУДІВЕЛЬНО – АРХІТЕКТУРНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АРХІТЕКТУРА ТА ВИКЛИКИ СУЧАСНОСТІ» СПІКЕРИ З ЄВРОПИ ТА УКРАЇНИ

0 comments

Київ | 19.10.2017

19 жовтня 2017 року - енергоефективні технології в Києві. Ми, звісно, очікували повний зал, але щоб не вистачило навіть додаткових стільців - всіх, які знайшов готель!... Послухати про енергоефективні технології, які представляли компанії: Paul Bauder, Mitsubishi Electric, "Хранителі тепла", MANEZH, Zehnder GmbH, Kingspan, -прийшли більше 200 слухачів. Декому довелось сидіти навіть на сходах. Але було так цікаво, що ніхто не скаржився. Дискусії, запитання, обмін інформацією - задоволеними розходилися всі. Нашого модератора - архітектора Олександра Кучерявого - знову не хотіли відпускати )). Найпоширенішим питанням на виході було: "Коли SEMINARIUM ще буде в Києві?". Будемо! Але, мабуть, уже в наступному році. Щоб не пропустити, слідкуйте за сайтом та нашою сторінкою у Facebook: https://www.facebook.com/uaseminarium

Івано-Франківськ | 2.11.2017

2 листопада 2017 року - SEMINARIUM в Івано-Франківську! І знову довелося доставляти стільці: повний зал - більше 100 учасників 🙂 Олександра Кучерявого традиційно довго не відпускали ще й після закінчення конференції. Взагалі, розходитися слухачі не поспішали.

Отже, що було цікавого:

компанія "В-тех" представила енергоефективну вентиляцію, і привезла з собою приточно-витяжні установки Wanas з рекуперацією тепла та розподільно-модульну систему повітропроводів Navy Flex,  "ФДМ Груп" ділились досвідом реалізації проектів з вентильованими фасадами з HPL-панелей GENTAŞ;компанія MANEZH, окрім комплексних систем сонцезахисту на будь-який смак і рівень складності, традиційно привезла масу позитивних емоцій своєї торгової марки M'Ocean; ПП "Галицький тандем" розповіли, як забезпечити герметичність будівлі з канадським безшовним утеплювачем Icynene; компанія HL (Hutterer&lechner GmbH) переконала всіх у тому, що якість каналізації показує рівень цивілізації, а Євген Чередник розповів, як будували Tesla Gigafactorу з сендвіч-панелей Kingspan. За інформаційну підтримку спасибі нашим медіа-партнерам: EcoTown, Build Portal, і винятковий респект - журналу "Аспекти Будівництва"!

Львів | 31.10.2017

31 жовтня 2017 року. SEMINARIUM та енергоефективні технології будівництва - у Львові! І знову повний зал - більше 200 слухачів прийшли обговорити технології компаній  Paul Bauder, "В-Тех", "Галицький тандем", MANEZH, Kingspan, Zehnder GmbH. Цікаві напрямки задавав дискусіям модератор конференції - архітектор Олександр Кучерявий.  Спасибі, Львів!

Київ | 19.10.2017

19 жовтня 2017 року - енергоефективні технології в Києві. Ми, звісно, очікували повний зал, але щоб не вистачило навіть додаткових стільців - всіх, які знайшов готель!... Послухати про енергоефективні технології, які представляли компанії: Paul Bauder, Mitsubishi Electric, "Хранителі тепла", MANEZH, Zehnder GmbH, Kingspan, -прийшли більше 200 слухачів. Декому довелось сидіти навіть на сходах. Але було так цікаво, що ніхто не скаржився. Дискусії, запитання, обмін інформацією - задоволеними розходилися всі. Нашого модератора - архітектора Олександра Кучерявого - знову не хотіли відпускати )). Найпоширенішим питанням на виході було: "Коли SEMINARIUM ще буде в Києві?". Будемо! Але, мабуть, уже в наступному році. Щоб не пропустити, слідкуйте за сайтом та нашою сторінкою у Facebook: https://www.facebook.com/uaseminarium

Вінниця | 18.10.2017

18 жовтня 2017 року - "Енергоефективність 2.0". Повний зал у Вінниці - це було pдорово! Спасибі Вінниці за теплий прийом, навіть день був напрочуд гарний після останніх дощів. Було так сонячно, що ми навіть зекономили - не вмикали в залі світло, тож фото вийшли трохи темнуваті )) Зате атмосфера була світла й дуже приємна. Як завжди було багато питань і тем для спілкування. Наші спікери: "Хранителі тепла", MANEZH, "ФДМ Груп" (Gentaş), HL Hutterer & Lechner GmbH, Zehnder GmbH, Kingspan. І, звичайно, спасибі нашому модератору і спікеру - архітектору Олександру Кучерявому.

Львів | 19.07.2017

19 липня - SEMINARIUM завітав у завжди гостинний і загадковий Львів. Бруковані вулиці вабили різноманіттям архітектурних стилів, кав'ярні спокушали ароматом кави і знаменитими львівськими солодощами, але й ми привезли у Львів власну фірмову страву: конференцію з новітніх технологій у будівництві "ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ - це ТАК!"

Близько 300 професіоналів, які прагнуть будувати за найсучаснішими технологіями, - архітектори, проектувальники, директори будівельних компаній, інженери та інші фахівці будівельної галузі - зібралися вчора у готелі "Дністер", щоб обмінятися досвідом та ідеями.

Свої енергоефективні технології представили компанії Kingspan, Saint-Gobain, "ФДМ Груп", MANEZH, Protan, FAKRO.

Модератор - архітектор з Білорусі Олександр Кучерявий - привітав слухачів білоруською мовою та поділився ідеями енергоефективних будівель, які він бачив під час архітектурних подорожей до Данії, Канади, Чехії, Німеччини, Італії, а також розповів про OptimaHouse - реалізований проект першого серійного енергоефективного будинку в Україні. Оскільки Олександр зі студентських років працює в галузі енергоефективних проектів (і має диплом верифікатора активних будівель), його запитання та ремарки до представлених технологій створювали неповторну креативну атмосферу в залі.

Всі презентації викликали масу питань: слухачі цікавились конкретними технічними параметрами представлених техноголій, рахували вартість вузлів та систем, обговорювали гарантії. Розходитись не хотілося.

Захід підтримали: львівський інформаційно-рекламний журнал для всіх, хто будує і будується, - "Аспекти Будівництва", журнал про архітектуру, будівництво і дизайн - "NM House", організатор осіннього будівельного форуму - ПрАТ "Гал-ЕКСПО" та Львівська обласна організація Національної спілки архітекторів України.

Київ | 26.06.2017

Енергоефективність - одна з трендових тем будівельної галузі в умовах сучасних цін на енергоносії. Європа вже давно рухається в цьому напрямку, проте і в Україні тема стає все більш актуальною.
 
Відтак 26 червня 2017 року у Києві відбулась міжнародна архітектурно-будівельна конференція «ЄВРОПЕЙСЬКІ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ РІШЕННЯ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ РЕАЛІЙ». Зал та хол київського готелю "Братислава", в якому гостей приймала компанія-організатор SEMINARIUM, на кілька годин перетворилися на інтелектуальний простір для спілкування близько 200 професіоналів, де українські та зарубіжні фахівці будівельної галузі обмінювалися досвідом, ідеями та цікавими рішеннями у сфері енергоефективного будівництва.
 
➡ Модератором заходу та одним з доповідачів став відомий архітектор Олександр Кучерявий - дипломований верифікатор активних будівель, який також успішно займається «зеленою» архітектурою за кордоном та в Україні, автор реалізованого проекту OptimaHouse - першого серійного енергоефективного будинку в Україні. Олександр розповів про OptimaHouse та енергоефективні знахідки, які він виявив під час архітектурних подорожей до Данії, Канади, Чехії, Німеччини, Італії.
 
Кожен доповідач познайомив присутніх зі своїми енергоефективними рішеннями.
 
➡ "ФДМ Груп" ( фахівці з проектування навісних вентильованих фасадів) представили HPL панелі GENTAŞ .
 
➡ Без перебільшення захват аудиторії викликала презентація компанії MANEZH – українського виробника, розробника власних сонцезахисних систем, що має свою торгову марку лінійки пергол M-Ocean, і також підтримує тренд енергозбереження в Україні. Своїми численним новаторськими технологічними розробками та вдалими інженерними рішеннями компанія відома вже не тільки в Україні, а й у Європі.
 
➡ Німецька компанія MEESENBURG запропонувала своє нове архітектурне рішення: систему "Triotherm+" - виносний монтаж вікна в зону утеплення, що є вдалим як для естетики будівлі, так і для зменшення тепловтрат.
 
➡ Швейцарська компанія Glas Trösch представила свої енергоефективні технології в сучасному архітектурному фасадному склі та при виробництві склопакетів, а також розповіла про переваги своєї продукції для інтер’єрних дизайнерських рішень (сходи, підлога, внутрішні перегородки, суцільноскляні двері, меблі зі скла; можливості триплексу з друком та шовкографії).
 
➡ Компанія Kingspan - представила сендвіч-панелі з унікальним утеплювачем QuadCore, теплотехнічні властивості якого кращі за аналогічні властивості повітря в 1,5 рази ( ƛ QuadCore = 0, 018 Вт/м х К, ƛ повітря = 0, 026 Вт/м х К).
 
Всі презентації викликали живий інтерес слухачів, тож кожен виступ супроводжувався питаннями та дискусіями, високий рівень яких ососбливо відзначили європейські гості.
 
Команда SEMINARIUM вдячна всім учасникам конференції за неймовірну інтелектуальну атмосферу та сподівається, що спілкування було цікавим та корисним для всіх.

04.04.17 у м.Одеса відбувся позачерговий семінар "Архітектурні рішення та сучасні технології будівництва готелей, ресторанів та кафе". На заході були присутні спеціалісти архітектурних та проектних бюро, представники отелей та ресторанів Одеси. Організатором конференції виступила вже відома компанія "Seminarium".

Відкривав цей захід, представник Київського Дома Архітекторів, Олександр Барановський, цікавою темою в кругах архітектурного бомонду - Конкурсні проекти Національної спілки України 2017р. Також слухачі ознайомились с останніми сучасними технологіями таких компаній, як: Fakro, Manezh, Geberit, Kingspan, Грилекс.

Конференція пройшла в теплій, дружній атмосфері. Наприкінці семінару слухачі мали можливість покуштувати декілька видів м'яса, приготовленого на грилі компанії Грілекс.

odesa-seminar-4-04-17-nsau-kingspan-fakro-manezh-geberit-grileks

У Києві 22 лютого та у Вінниці 23 лютого відбулася конференція "Архітектура та виклики сучасності" яку відвідало більш ніж 180 спеціалістів у Києві та 90 у Вінниці. Організатором конференції виступила компанія "Seminarium". В ході заходу його учасники змогли ознайомитись з творчим кредо київського бюро ARCHIMATIKA, кращими роботами АПМ "Плясовиця" та з перших рук отримати інформацію о новинках на будівельному ринку України. На конференції зі своїми докладами були представлені компанії ФДМ груп, ECOTHERM (BASF), ES-SYSTEM, FAKRO, HL, PROTAN.

Фото з конференції у Києві

Фото з конференції у Вінниці

 Чернігів 18.10.2016

БУДІВЕЛЬНО-АРХІТЕКТУРНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ У СУЧАСНОМУ БУДІВНИЦТВІ ТА АРХІТЕКТУРІ

Харьков   09.11.2016

КОНФЕРЕНЦИЯ: ПЕРЕДОВЫЕ  ТЕХНОЛОГИИ  В  СОВРЕМЕННОМ СТРОИТЕЛЬСТВЕ  И  АРХИТЕКТУРЕ

Харьков 08.11.2016

Семинар в Киеве

IMG_0192 IMG_0194 IMG_0195 IMG_0200 IMG_0204 IMG_0208 IMG_0232 IMG_0239 IMG_0250 IMG_0260

Семинар во Львове

IMG_9615IMG_9600 IMG_9579 IMG_9570 IMG_9527 IMG_9521 IMG_9510 IMG_9507 IMG_9506 IMG_9505 IMG_9609 IMG_9504

Семинар в Виннице

SEMINARIUMSEMINARIUM SEMINARIUM SEMINARIUM