Партнеры

nsau

Национальный союз архитекторов Украины (НСАУ; укр. Національна спілка архітекторів України, НСАУ) — всеукраинская творческая общественная организация. Объединяет архитекторов и других специалистов, связанных с архитектурой.

13043301_226978674335787_4814303787094666797_n

Журнал «Аспекти будівництва» - всім, хто будує чи будується

Всеукраїнський інформаційно-рекламний  журнал «Аспекти Будівництва» охоплює всі сфери будівництва. Журнал доносить до читача новітню інформацію про будівельні технології, товари та послуги на ринку будівництва. Широкий спектр відомостей – від проекту до усіх робіт, які супроводжують будівництво, ремонт домівки, її дизайн та облаштування стане у пригоді читачеві.

Опубліковані у журналі відомості зацікавлять не лише кінцевого споживача, а й бізнес-аудиторію. Журнал допоможе привернути увагу потенційних клієнтів, зміцнити ділові зв’язки та відстежити рівень конкуренції на будівельному ринку.

За вагомий внесок у розбудову України та високу журналістську майстерність «Аспекти будівництва» нагороджено у 2008 році ЛАУРЕАТСЬКИМ ДИПЛОМОМ.

logo-vug

ВУГІП – Всеукраїнська громадська організація «Гільдія проектувальників у будівництві»

Основною метою діяльності ВУГІП є захист прав і свобод своїх членів – головних інженерів проекту та інших проектувальників у будівництві, задоволення соціальних, економічних, фахових, виборчих та інших законних інтересів вказаних фахівців, підвищення престижу професії та рівня кваліфікації проектувальників у будівництві, сприяння обміну досвідом між ними, розвитку та вдосконаленню нормативно-правових актів, нормативних документів та інших актів в сфері будівництва об’єктів архітектури